Katalogi firmowe Honda
 
Katalog: Jazz
 
W Hondzie jesteśmy pasjonatami projektowania samochodów, które ułatwiają życie - dlatego stworzyliśmy nową Hondę Jazz. Została zaprojektowana zupełnie od nowa oraz otrzymała nową stylizację nadwozia, którą wyróżnia więcej stylu i wyrafinowania. Samochód jest wyższy, ale optycznie lżejszy, co nie tylko świetnie wygląda, ale też pozwala wygospodarować w nadwoziu więcej przestrzeni, mimo, że już poprzedni model był pod tym względem liderem w swojej klasie.
 
 
 
 
 
 

 

Katalog: Nowy Civic 4D 2017
 
Nowa, zaprojektowana od podstaw Honda Civic 4D utożsamia ducha innowacyjności Hondy, odzwierciedlając jednocześnie nasze dążenie do wprowadzania nowości technicznych. Zbudowaliśmy samochód o wyjątkowej osobowości i sportowej duszy, który daje dużą przyjemność z prowadzenia, a także jest wyrafinowany i komfortowy. 
 
 
 
 

 
 
Katalog: Nowy Civic 5D 2017
 
Nowa, zaprojektowana od podstaw Honda Civic 4D utożsamia ducha innowacyjności Hondy, odzwierciedlając jednocześnie nasze dążenie do wprowadzania nowości technicznych. Charakterystyczny, elegancki i sportowy - nowy Civic łączy wyprofilowane linie z muskularnymi przetłoczeniami nadającymi nadwoziu nowoczesnego wyglądu. Oto samochód, który przyciąga uwagę, a przede wszystkim zapewnia niespotykaną przyjemność z prowadzenia. 
 
 
 

 
 
Katalog: Nowy Civic Type R 2017
 
Przedstawiamy nową Hondę Civic Type R. Samochód prawdziwie sportowy, zbudowany, z wykorzystaniem naszego wyścigowego DNA, niedoścignionego kunsztu inżynieryjnego oraz dążenia do nieustannego rozwoju. Nasze pragnienie tworzenia samochodów ze sportową duszą przeznaczonych zarówno na tor , jak i do codziennego użytku jest wpisane w DNA Hondy Civic Type R. 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Katalog: CR-V
 
Wyrafinowana, elegancka i muskularna. Honda CR-V oferuje przemyślane rozwiązania konstrukcyjne i przydatne innowacje, wspierając Cię w podejmowaniu nowych wyzwań i wytyczaniu nowych ścieżek. Płynna, a jednocześnie wyrazista stylistyka nadwozia nowej Hondy CR-V podkreśla ekskluzywny charakter samochodu i zwraca uwagę na jego osiągi. 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Katalog: HR-V
 
Nowa, odważna Honda HR-V ma jeszcze więcej do zaoferowania. Stylowa, funkcjonalna i przestronna HR-V zapewnia wielowymiarową przyjemność zjazdy opartą na czystej radości, a nie wymuszonych kompromisach. Dzięki połączeniu przepięknej linii nadwozia w stylu coupe z funkcjonalnością i wytrzymałością klasycznego SUV-a, HR-V potrafi dopasować się nawet do najbardziej intensywnego trybu życia.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Katalog: Civic Tourer
 
 
 
Nazwa Civic zawsze kojarzy się z wprowadzaniem innowacji, czerpaniem inspiracji z przeszłości oraz dążeniem do wytyczania nowych dróg. To dlatego postanowiliśmy ulepszyć Hondę Civic Tourer, dokładając sportowy przedni zderzak oraz zintegrowane przednie reflektory, które podkreślają stylową konstrukcję nadwozia.
 
 
 
 
  
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl